Thomas Feichtinger

Lektor

Thomas Feichtinger

Lektor
Začal Schüsslerovými soli zabývat profesionálně a dnes je uznávaným autorem mnoha knih s tématem schüsslerových solí, sám vede odborné vzdělávání pro farmaceuty, lékaře, ale a i pro širokou veřejnosti. Kromě jiného působí i jako předseda GBA společnosti v Rakousku, žije a pracuje v alpském městečku Zell am See.

Více informací: http://www.thomas-feichtinger.at/sachbuecher.html
Termín semináře: 21 - 22.října 2017
Začátek semináře: 9.30 hod
Předpokládaný konec: 17.30 hod
Místo konání: Praha 1, Senovážné náměstí 23
Lektor semináře: Thomas Feichtinger (Rakousko)
Překlad od češtiny je zajištěn, překládá: Katarina Michel

Cena semináře: 4200 Kč (160EUR)
- v ceně semináře jsou zahrnuty i kompletní materiály, které Vám poslouží jak k práci na semináři, tak i k dalšímu domácímu studiu
- účastnický poplatek je nutné zaplatit nejpozději do: 15.října 2017
- číslo účtu pro platby z ČR: 4200537513/6800 Sberbank CZ
- číslo účtu pro platby z SR: 4007001098/7500, ČSOB Slovensko

Základní a intenzivní seminář ve spolupráci s GBA Rakousko (Gesselschaft für Biochemie nach Dr.Schüssler und Anlitzanalyse).
Cílem tohoho dvou denního intenzivního semináře je naučit se prakticky pracovat se základní řadou Schüsslerových solí Nr.1-12, pochopit principy a fungování Schüsslerových solí - především na konkrétních praktických příkladech z praxe a naučit se vybírat vhodnou sůl na základě analýzy z obličeje . Seminář je zaměřený na praktickou stránku práce se solemi, každý účastník obdrží rozsáhlé skripta v českém jazyce, které pak může spolehlivě využívat ve své osobní praxi a práci s klienty.
Dále každý účastník obdrží na konci semináře certifikát GBA Rakousko, který ho opravňuje k odborné práci se Schüsslerovými solemi. Seminář je vhodný jak pro odbornou tak i pro širokou veřejnost (lékaře, farmaceuty, poradce životního stylu….), i jako skvělý doplněk pro ty, co již pracují s Bachovými esencemi.
Bachovy esence a Schüsslerovy soli se navzájem skvěle doplňují a jsou tak jemnou, účinou a opravdu výbornou terapií pro každý věk i každou “bolístku”- Bachovy esence pro duši a Schüsslerovy soli pro tělo

Přihláška ke stažení ZDE